Groceries and meals delivered same-day!

Collection: Pantry Staples

Non-dairy milks, baking needs, nuts and seeds, preserves, canned goods, fresh bread, coffee and so much more!
166 products
  • Butler Soy Curls
    Regular price
    $8.95
    Sale price
    $8.95
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • GoGo Quinoa Mac and Vegan Cheese (organic)
    Regular price
    $4.65
    Sale price
    $4.65
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Dandies Marshmallows
    Regular price
    $7.45
    Sale price
    $7.45
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Eggcitables Egg Alternative
    Regular price
    $8.95
    Sale price
    $8.95
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Good Parma (cheesy topper)
    Regular price
    $9.95
    Sale price
    $9.95
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Tunah
    Regular price
    $5.95
    Sale price
    $5.95
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Nutritional Yeast
    Regular price
    $15.95
    Sale price
    $15.95
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Road's End Quick Gravy (organic)
    Regular price
    $3.50
    Sale price
    $3.50
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Bouillon Cubes
    Regular price
    $5.95
    Sale price
    $5.95
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Natur-a Soy Milk
    Regular price
    $3.75
    Sale price
    $3.75
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Star Puffed Crackers (organic)
    Regular price
    $5.65
    Sale price
    $5.65
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Natur-a Almond Milk
    Regular price
    $3.95
    Sale price
    $3.95
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Earth's Own Barista Edition Oat Milk
    Regular price
    $5.95
    Sale price
    $5.95
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Stuffed Vine Leaves
    Regular price
    $4.95
    Sale price
    $4.95
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Indian Life Naan Chips
    Regular price
    $6.75
    Sale price
    $6.75
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Que Pasa Tortilla Chips (organic)
    Regular price
    $5.45
    Sale price
    $5.45
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Oatly Barista Oat Drink
    Regular price
    $6.25
    Sale price
    $6.25
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Pacific Foods Barista Series Plant Milk
    Regular price
    from $4.95
    Sale price
    from $4.95
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Java Blend Coffee (organic)
    Regular price
    $14.95
    Sale price
    $14.95
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Stash Tea
    Regular price
    $6.95
    Sale price
    $6.95
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Made Good Granola Bars (organic)
    Regular price
    $5.45
    Sale price
    $5.45
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Honest Kitchen Mac & Cheeze Mix
    Regular price
    $6.95
    Sale price
    $6.95
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Fysh Sauce (organic)
    Regular price
    $11.95
    Sale price
    $11.95
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Exotic Rice Toast Crackers
    Regular price
    $5.75
    Sale price
    $5.75
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Worcestershire Sauce (organic)
    Regular price
    $13.95
    Sale price
    $13.95
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Valentina Hot Sauce
    Regular price
    $4.95
    Sale price
    $4.95
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Chocolate Chips
    Regular price
    $6.95
    Sale price
    $6.95
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • FreeYumm Cracker Bites
    Regular price
    $5.95
    Sale price
    $5.95
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Textured Vegetable Protein (TVP)
    Regular price
    $5.95
    Sale price
    $5.95
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Belsoy Pudding
    Regular price
    $6.95
    Sale price
    $6.95
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Daiya Cheezy Mac
    Regular price
    $6.75
    Sale price
    $6.75
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Que Pasa Salsa (organic)
    Regular price
    $5.95
    Sale price
    $5.95
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Kelp Noodles
    Regular price
    $9.95
    Sale price
    $9.95
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Hummus
    Regular price
    $3.00
    Sale price
    $3.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Puffins Breakfast Cereal
    Regular price
    $6.45
    Sale price
    $6.45
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Amy's No Chicken Noodle Soup (organic)
    Regular price
    $4.95
    Sale price
    $4.95
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Thai Kitchen Instant Noodle Soup
    Regular price
    $1.95
    Sale price
    $1.95
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Native Forest Jackfruit (organic)
    Regular price
    $6.45
    Sale price
    $6.45
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Chickpeas (organic)
    Regular price
    $3.95
    Sale price
    $3.95
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Three Seed Crackers (organic)
    Regular price
    $7.95
    Sale price
    $7.95
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out