Choose local delivery or $20 Flat Rate Shipping* across Canada!

Collection: All Products

You're now viewing all our products. 100% plant-based goods in no particular order.
309 products
  • The Springwich
    Regular price
    from $13.95
    Sale price
    from $13.95
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Chickpea Ceasar
    Regular price
    $13.95
    Sale price
    $13.95
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Dill Pickle Dip
    Regular price
    $7.00
    Sale price
    $7.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Kombucha (organic)
    Regular price
    $4.50
    Sale price
    $4.50
    Regular price
    $0.00
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Squish Candies
    Regular price
    $6.00
    Sale price
    $6.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Tropical Green Smoothie
    Regular price
    $8.45
    Sale price
    $8.45
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Creamy Artichoke Dip
    Regular price
    $7.50
    Sale price
    $7.50
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Noble Jerky
    Regular price
    $8.00
    Sale price
    $8.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Soy Curls (protein strips)
    Regular price
    $9.50
    Sale price
    $9.50
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Strawberry Açai Smoothie
    Regular price
    $7.95
    Sale price
    $7.95
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Burrito Bowl
    Regular price
    $14.95
    Sale price
    $14.95
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Eggcitables Egg Alternative
    Regular price
    from $7.20
    Sale price
    from $7.20
    Regular price
    $9.00
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Tofu (organic)
    Regular price
    $5.35
    Sale price
    $5.35
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Roasted Red Pepper and Jalapeño Dip
    Regular price
    $7.50
    Sale price
    $7.50
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Creamsicle Smoothie
    Regular price
    $6.95
    Sale price
    $6.95
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Caesar Sauce
    Regular price
    $7.00
    Sale price
    $7.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Good Parma (cheesy topper)
    Regular price
    $10.00
    Sale price
    $10.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Carrot Cheese Sauce
    Regular price
    $6.50
    Sale price
    $6.50
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Smoked Tofu (organic)
    Regular price
    $5.00
    Sale price
    $5.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Sourdough Bread
    Regular price
    from $3.39
    Sale price
    from $3.39
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Mediterranean Bowl
    Regular price
    $13.95
    Sale price
    $13.95
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Mac and Cheese
    Regular price
    from $8.00
    Sale price
    from $8.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Cucumber (ea)
    Regular price
    $2.65
    Sale price
    $2.65
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Multigrain Bread
    Regular price
    from $3.99
    Sale price
    from $3.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Southwest Casserole
    Regular price
    from $9.00
    Sale price
    from $9.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Lemons (ea)
    Regular price
    $1.25
    Sale price
    $1.25
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Dandies Marshmallows
    Regular price
    $7.45
    Sale price
    $7.45
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Garden Burger Patties
    Regular price
    $12.00
    Sale price
    $12.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Vinaigrettes
    Regular price
    $10.00
    Sale price
    $10.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Twilight Bar
    Regular price
    $4.59
    Sale price
    $4.59
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Kale (ea)
    Regular price
    $4.35
    Sale price
    $4.35
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Glazed Lentil Loaf
    Regular price
    $13.00
    Sale price
    $13.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out