Groceries and meals delivered same-day!

Collection: Snack Foods

If you've got the urge to snack on some tasty vegan treats, you've come to the right place!
72 products
  • Vegan Rob's Cheddar Puffs
    Regular price
    $5.65
    Sale price
    $5.65
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Vegan Rob's Dragon Puffs
    Regular price
    $5.65
    Sale price
    $5.65
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Vegan Rob's Puffs (35g)
    Regular price
    $3.45
    Sale price
    $3.45
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Zazubean Chocolate Bars (organic)
    Regular price
    from $3.95
    Sale price
    from $3.95
    Regular price
    $5.95
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Sea Salt and Lime Tortilla Chips (organic)
    Regular price
    $5.95
    Sale price
    $5.95
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Enjoy Life Cookies
    Regular price
    from $4.95
    Sale price
    from $4.95
    Regular price
    $6.50
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Martin's Crispy Apple Chips
    Regular price
    $1.95
    Sale price
    $1.95
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • 2fer Candy Bar
    Regular price
    $3.45
    Sale price
    $3.45
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • So Free Chocolate Bar (no sugar added)
    Regular price
    $0.95
    Sale price
    $0.95
    Regular price
    $2.95
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Buccaneer Candy Bar
    Regular price
    $4.45
    Sale price
    $4.45
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Good To Go Baked Keto Bars
    Regular price
    $1.35
    Sale price
    $1.35
    Regular price
    $3.35
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Enjoy Life Brownie Bites
    Regular price
    $8.95
    Sale price
    $8.95
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Zevia Soda
    Regular price
    $7.95
    Sale price
    $7.95
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Rice Crispy Squares (organic)
    Regular price
    from $3.95
    Sale price
    from $3.95
    Regular price
    $5.65
    Unit price
    per 
    Sold out
  • FreeYumm Soft Baked Cookies
    Regular price
    $5.95
    Sale price
    $5.95
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Made Good Cookies
    Regular price
    $5.45
    Sale price
    $5.45
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Boom Chicka Pop Kettle Corn
    Regular price
    $6.45
    Sale price
    $6.45
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Enjoy Life Dark Chocolate & Raspberry Energy Bites
    Regular price
    $6.95
    Sale price
    $6.95
    Regular price
    $8.95
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Chimes Ginger Chews
    Regular price
    $4.95
    Sale price
    $4.95
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Chocolate Spread (organic)
    Regular price
    $7.95
    Sale price
    $7.95
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Herbaland Turmeric & Ginger Snacks with Benefits
    Regular price
    $3.95
    Sale price
    $3.95
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Boom Chicka Pop Microwave Popcorn
    Regular price
    $8.75
    Sale price
    $8.75
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Good to Go Savoury Nut and Seed Bites (organic)
    Regular price
    $7.45
    Sale price
    $7.45
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Herbaland Acerola Vitamin C Snacks with Benefits
    Regular price
    $3.95
    Sale price
    $3.95
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Herbaland Coconut MCT Oil Snacks with Benefits
    Regular price
    $3.95
    Sale price
    $3.95
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Herbaland Shroom Power Snacks with Benefits
    Regular price
    $3.95
    Sale price
    $3.95
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Herbaland Apple Cider Vinegar Snacks with Benefits
    Regular price
    $3.95
    Sale price
    $3.95
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Cranberry White Chocolate Energy Bites (GF) 6 pack
    Regular price
    $6.85
    Sale price
    $6.85
    Regular price
    $8.85
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Good to Go Blondies & Brownies
    Regular price
    $3.45
    Sale price
    $3.45
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Chocolate Peanut Butter Haystack (GF)
    Regular price
    $3.95
    Sale price
    $3.95
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Core & Rind Cashew Cheesy Sauce
    Regular price
    $15.95
    Sale price
    $15.95
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Chef Woo Instant Ramen
    Regular price
    $2.95
    Sale price
    $2.95
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out