FREE same-day local delivery on orders over $99

Collection: Shippable Products

These products ship across Canada, for a flat rate of $18 on all orders up to 10kg. Shop this section if you are located outside our local delivery area.
230 products
  • Squish Candies
    Regular price
    $6.00
    Sale price
    $6.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Soy Curls (protein strips)
    Regular price
    $8.95
    Sale price
    $8.95
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Noble Jerky
    Regular price
    $6.95
    Sale price
    $6.95
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Hardbite Potato Chips
    Regular price
    $4.45
    Sale price
    $4.45
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Eggcitables Egg Alternative
    Regular price
    from $7.20
    Sale price
    from $7.20
    Regular price
    $8.95
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Dandies Marshmallows
    Regular price
    $7.45
    Sale price
    $7.45
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Good Parma (cheesy topper)
    Regular price
    $9.95
    Sale price
    $9.95
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Mac and Vegan Cheese (organic)
    Regular price
    $4.65
    Sale price
    $4.65
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Sausage Snacker (organic)
    Regular price
    $3.95
    Sale price
    $3.95
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Twilight Bar
    Regular price
    $4.45
    Sale price
    $4.45
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Jokerz Bar
    Regular price
    $4.45
    Sale price
    $4.45
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Tunah
    Regular price
    $5.95
    Sale price
    $5.95
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Corn Chips with Flax
    Regular price
    $5.95
    Sale price
    $5.95
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Milkless Chocolate Bar
    Regular price
    $4.25
    Sale price
    $4.25
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Protein Gummies
    Regular price
    $4.45
    Sale price
    $4.45
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Nutritional Yeast
    Regular price
    $12.95
    Sale price
    $12.95
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Choco Nono's
    Regular price
    $4.25
    Sale price
    $4.25
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Thumbs Up Bar
    Regular price
    $4.45
    Sale price
    $4.45
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • PeaNOT Cups
    Regular price
    $4.25
    Sale price
    $4.25
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • White Chocolate Cleo's Peanut Butter Cups
    Regular price
    $4.45
    Sale price
    $4.45
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Bouillon Cubes
    Regular price
    $5.95
    Sale price
    $5.95
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Chocolate Dipped Coffee Beans
    Regular price
    $8.95
    Sale price
    $8.95
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Guacamole Tortilla Chips
    Regular price
    $4.95
    Sale price
    $4.95
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Gravy Mix (organic)
    Regular price
    $3.50
    Sale price
    $3.50
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • 6" Tortillas (original)
    Regular price
    $4.00
    Sale price
    $4.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Mahalo Bar
    Regular price
    $4.45
    Sale price
    $4.45
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Good News Gummies
    Regular price
    $3.95
    Sale price
    $3.95
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Stuffed Grape Leaves
    Regular price
    $4.95
    Sale price
    $4.95
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • 12" Tortillas (whole wheat)
    Regular price
    $7.45
    Sale price
    $7.45
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Fysh Sauce (organic)
    Regular price
    $11.95
    Sale price
    $11.95
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Springhouse Tote Bag
    Regular price
    $16.95
    Sale price
    $16.95
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • No Whey! Chocolate Bar
    Regular price
    $4.25
    Sale price
    $4.25
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Valentina Hot Sauce
    Regular price
    $4.95
    Sale price
    $4.95
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Kelp Noodles
    Regular price
    $9.95
    Sale price
    $9.95
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Worcestershire Sauce (organic)
    Regular price
    $13.95
    Sale price
    $13.95
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Sesame Snaps
    Regular price
    $0.95
    Sale price
    $0.95
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Jackfruit (organic)
    Regular price
    $6.45
    Sale price
    $6.45
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Chocolate Chips
    Regular price
    $6.95
    Sale price
    $6.95
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Himalayan Black Salt
    Regular price
    $9.95
    Sale price
    $9.95
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Cashew Pieces (organic)
    Regular price
    $10.95
    Sale price
    $10.95
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out