Choose local delivery or $20 Flat Rate Shipping* across Canada!

Collection: Products

271 products
  • Corn Chips with Flax
    Regular price
    $6.00
    Sale price
    $6.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Cornmeal (organic)
    Regular price
    $6.00
    Sale price
    $6.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Couscous (organic)
    Regular price
    $11.50
    Sale price
    $11.50
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Couscous Salad with Roasted Vegetables
    Regular price
    $6.00
    Sale price
    $6.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Cranberry Lemon Snowballs (6 pack)
    Regular price
    $15.00
    Sale price
    $15.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Cranberry Sauce
    Regular price
    $2.00
    Sale price
    $2.00
    Regular price
    $3.50
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Cranberry Sauce
    Regular price
    $9.00
    Sale price
    $9.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Creamed Coconut (organic)
    Regular price
    $6.00
    Sale price
    $6.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Creamy Artichoke Dip
    Regular price
    $7.50
    Sale price
    $7.50
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Creamy Tomato Soup
    Regular price
    $12.00
    Sale price
    $12.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Crosby's Molasses
    Regular price
    $5.00
    Sale price
    $5.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Croutons (organic)
    Regular price
    $8.00
    Sale price
    $8.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Cucumber (ea)
    Regular price
    $2.65
    Sale price
    $2.65
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Curried Sweet Potato Soup
    Regular price
    $12.00
    Sale price
    $12.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Curry Sauce
    Regular price
    $8.00
    Sale price
    $8.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Cypress and Cedarwood Magnesium Deodorant
    Regular price
    $18.00
    Sale price
    $18.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Daiya Cheezy Mac
    Regular price
    $7.50
    Sale price
    $7.50
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Dandies Marshmallows
    Regular price
    $8.00
    Sale price
    $8.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Dill Pickle Dip
    Regular price
    $7.00
    Sale price
    $7.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Dishwashing Liquid
    Regular price
    $4.75
    Sale price
    $4.75
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • DONATION: North End Startup & Training Program
    Regular price
    from $5.00
    Sale price
    from $5.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Dried Cranberries
    Regular price
    $13.00
    Sale price
    $13.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Earthli Chocolate Protein Powder
    Regular price
    $58.00
    Sale price
    $58.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Eggcitables Egg Alternative
    Regular price
    $9.00
    Sale price
    $9.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Electrolyte Gummies
    Regular price
    $4.00
    Sale price
    $4.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Eucalyptus and Mint Bath Soak
    Regular price
    $10.00
    Sale price
    $10.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Figs
    Regular price
    $3.00
    Sale price
    $3.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Fresh Start Fauxmage
    Regular price
    $14.00
    Sale price
    $14.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Fresh-pressed Juice
    Regular price
    from $8.50
    Sale price
    from $8.50
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Fried Eggplant Slices
    Regular price
    $5.00
    Sale price
    $5.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Fysh Sauce (organic)
    Regular price
    $12.00
    Sale price
    $12.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Garden Burger Patties
    Regular price
    $12.00
    Sale price
    $12.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out